PROBIOS Органски шпагети, без глутен 340 г

PROBIOS Органски шпагети, без глутен 340 г
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045146C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без глутен
  • Со пченка, ориз, интегрален ориз, елда, киноа

Нето-тежина: 340 г

Содржина

Состојки: пченкарно брашно* 55%, брашно од ориз* 27%, брашно од интегрален ориз* 12%, брашно од хељда* 3%, брашно од киноа* 3%.

*Од органско производство

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се