PROBOTALIFE Хипертоничен спреј за нос од оригано, 30 мл

PROBOTALIFE Хипертоничен спреј за нос од оригано, 30 мл
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018770C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Probotalife- Хипертоник оригано назал спреј 

Идеален е за локално, темелно чистење на носната шуплина при течење на нос, синузити, разни инфекции, сувост предизвикана од клима или топлотни уреди, за лица кои имаат проблем со ‘рчење и разни алергии. 

Пакување: 30 мл 

Содржина

Состав:
Хипертоник оригано назал спреј е презаситен раствор на морска сол со додаток на органско диво оригано со извонредно уникатен квалитет.

Начин на употреба:

  • Наменет е за возрасни лица и деца над 3 години

Се препорачува 3 пати на ден по 1-2 прскања.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се