PUFIES Sensitive Пелени за бебиња бр. 4+ (9-16 кг), 50 пелени

PUFIES Sensitive Пелени за бебиња бр. 4+ (9-16 кг), 50 пелени
449,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046390C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нова генерација Pufies sensitive три пати побрзо впивливи

  • Рамномерна распределба на течноста
  • Подобро приспособување на пелената кон бебешките облини
  • Посува и поцврста бебешка кожа

Пакување: 50 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се