RECEPT After Sport Шампон за мажи 400 мл

RECEPT After Sport Шампон за мажи 400 мл
266,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048763C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Освежувачки шампон за после зголемена физичка активност
  • Пеперминт и екстракт од ментол го оживуваат и освежуваат скалпот

Шампон за обновување на косата, кој е наменет за мажи кои спортуваат. Содржи антиоксиданс таурин, кој делува против слободните радикали, несакан ефект од прекумерен физички напор, и следствено ослабена коса.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се