RECEPT Strong Hair Шампон против опаѓање на косата, 400 мл

RECEPT Strong Hair Шампон против опаѓање на косата, 400 мл
266,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022453C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Со дополнително дејство - јакнење на косата. Содржи ефикасна комбинација на состојки, кои ја јакнат косата и го намалуваат прекумерното опаѓање на коса.

Екстрактот од хмељ го намалува прекумерното опаѓање на косата, а екстрактот од просо ја јакне косата и на фоликулот на влакното му обезбедува доволна енергија за да може да почнат да растат нови влакна. Шампонот ја негува косата и и ја враќа енергијата.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се