SATTWA Nirvana Парфемска вода 50 мл

SATTWA Nirvana Парфемска вода 50 мл
461,00 ден.
346,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002245C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ексклузивен парфем кој се одликува со опојност на егзотичните мириси: ирис, амбра и тубероза. Ќе ве понесе за миг во просторот исполнет со хармонија од миризбата на цветови и плодови која пленува засекогаш.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се