SCHULKE Десдерман гел, 100 мл

SCHULKE Десдерман гел, 100 мл
217,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048452C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Алкохолен гел, без боја и мирис, за хигиенско и хируршка дезинфекција на раце со изразито бактерицидно, вируцидно и фунгицидно дејство 

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се