SEBAMED Baby Лосион за тело 200 мл

SEBAMED Baby Лосион за тело 200 мл
565,00 ден.
395,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049853C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Препорака за нега на чувствителна детска кожа по капење и туширање. Смирува иритација на кожата и ја прави мазна и мека.

  • Нега на целото тело
  • Особена препорака за нега во тек на летните месеци

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се