SEBAMED Clear Face Пена за лице, 150 мл

SEBAMED Clear Face Пена за лице, 150 мл
551,00 ден.
386,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
009587C
favorite_border

Опис на производот

Го отстранува вишокот маснотии и нечистотии без да го наруши интегритетот на кожата. Активната состојка Montaline C40 покажува антимикробен и бактерициден ефект.

  • Пантенолот ја обновува кожата
  • Погодна за секојдневна употреба
  • pH 5.5

По нанесувањето, оставете ја пената да делува 5 минути. Потоа исперете ја со млака вода.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се