SENSILIS Чичково масло 50 мл

SENSILIS Чичково масло 50 мл
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004095C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Чичковото масло го смирува надразнетиот скалп, помага при отстранување на првут, ја негува оштетената коса, и дава сјај, волумен и виталност

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува на сува коса и на кожата на главата со нежно масирање. Се остава да стои 30 минути а потоа се плакне со благ шампон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се