SENSILIS Дермогал лосион за лице 200 мл

SENSILIS Дермогал лосион за лице 200 мл
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002715C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лосион за лице

  • Sensilis® Dermogal лосион за лице
  • За масна и проблематична кожа
  • Нежно ги отстранува нечистотиите, ги стега порите и ја подобрува текстурата на кожата

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се