SENSILIS Гермогал антибактериски гел за хигиена на раце 100 мл

SENSILIS Гермогал антибактериски гел за хигиена на раце 100 мл
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047854C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Гермогал антибактериски гел за хигиена на раце збогатен со пантенол и витамин Е.
Помага при уништување на бактериите, габите и вирусите на кожата со што го намалува ризикот од појава на инфекции.

Пакување: 100 мл

Содржина

Употреба: Ставете мала количина на вашата дланка, истријте ги рацете една со друга и почекајте да се исуши (30 секунди).

Предупредување: Запаливо!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се