SENSILIS Кантарион масло 50 мл

SENSILIS Кантарион масло 50 мл
104,00 ден.
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003860C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Sensilis - Кантарионово масло

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: Кантарионовото масло содржи екстракт од свежа херба од кантарион (Hypericum perforatum) во маслиново масло (1:4).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се