SENSILIS Хидроген 3%, 500 мл

SENSILIS Хидроген 3%, 500 мл
92,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009401C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.

Пакување: 500 мл

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се