SENSILIS Хидроген спреј 3%, 120 мл

SENSILIS Хидроген спреј 3%, 120 мл
77,00 ден.
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017455C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.

Пакување: 120 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се