SENSODYNE Complete Protection Паста за заби, 75 мл

SENSODYNE Complete Protection Паста за заби, 75 мл
311,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
023778C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пастата за чувствителни заби Complete Protection има уникатна формулација што брзо делува на болката.

  • Олеснување на чувствителноста и трајна заштита 
  • Заштитува од кариес
  • Го освежува здивот
  • Помага во спречување на зафаќање на забен камен
  • Помага при отстранување на плака од забите
  • Помага при спречување на гингивитис
  • Помага во спречување и отстранување на дамки од забите
  • Помага за избелување на забите

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се