SENSODYNE Extra Whitening Паста за заби (промо пакување) 2 х 75 мл

SENSODYNE Extra Whitening Паста за заби (промо пакување) 2 х 75 мл
347,00 ден.
188,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
049755C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Sensodyne Пастата за белење на забите е број 1 паста за чувствителни заби во САД.
Помага да се отстранат дамките за побела насмевка додека ги смирува нервите длабоко во забот за 24-часовно олеснување на чувствителноста, и помага да се задржи таа болка да не се врати. 
Содржи натриум лаурил сулфат.

Пакување: 2 x 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се