SEPTONA Ecolife Стапчиња за уши, 100 парчиња

SEPTONA Ecolife Стапчиња за уши, 100 парчиња
44,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051536C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • 100% органски памучни биоразградливи стапчиња за уши

Пакување: 100 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се