SLEEPY Natural Slim Хигиенски влошки ноќни (величина 3), 18 парчиња

SLEEPY 3 SLIM NATURAL DOUBLE NIGHT LADY /18 320mm intimna higiena nokni uloski vloski
SLEEPY Natural Slim Хигиенски влошки ноќни (величина 3), 18 парчиња
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050040C
favorite_border

Опис на производот

Slim Natural Double Night Lady - Хигиенски влошки

  • Екстра тенки
  • За еднократна употреба

Иновативна и уникатна формула 3 во 1

  • Чисто - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Природно - апсорбирачки влакна од природен бамбус
  • Органско - природни памучни влакна за екстра сувост

Пакување: 18 влошки

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал, целулоза, суперапсорбирачки полимер, стабилен полиестер, влакна, памук, влакна од екстракт на бамбус.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се