SLEEPY Natural Soft Хигиенски влошки нормал (величина 1) 24 парчиња

SLEEPY Natural Soft Хигиенски влошки нормал (величина 1) 24 парчиња
129,00 ден.
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050261C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Soft Natural Double Normal Lady - Хигиенски влошки

  • Екстра меки
  • За еднократна употреба
  • 3 во 1  
  • Чисто - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Природно - апсорбирачки влакна од природен бамбус
  • Органско - природни памучни влакна за екстра сувост

Пакување: 24 влошки

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал, целулоза, суперапсорбирачки полимер, стабилен полиестер, влакна, памук, влакна од екстракт на бамбус.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се