SMART ORGANIC Органска бела киноа, 500 г

SMART ORGANIC Органска бела киноа, 500 г
275,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049452C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органска бела киноа
  • Од органско производство

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се