SOPHARMA Hygia Шампон за третман на вошки и гниди, 120 мл

SOPHARMA Hygia Шампон за третман на вошки и гниди, 120 мл
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
004968C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • За третман на вошки и гниди
  • Погоден за употреба кај возрасни и деца над 5-годишна возраст
  • Лесен за употреба
  • Третманот се повторува на секои 7-10 дена

Пакување: 120 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се