SOPHIE LA GIRAFE Светлечка ознака за дете во автомобил

SOPHIE LA GIRAFE Светлечка ознака за дете во автомобил
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
033922C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®  La Girafe Baby on board

Со трепкачки светла кои се идеални за предупредување на другите возачи дека има бебе во автомобилот. Вградениот сензор за движење, автоматски ги активира светлечките ЛЕД диоди скриени во деловите на Sophie la giraffe секогаш кога автомобилот почнува да се движи. Овој паметен знак ги предупредува другите возачи дека има бебе во автомобилот, со што се овозможува комплетна заштита и безбедност при патување. Благодарение на сензорите за движење, знакот свети само кога автомобилот се движи. Перничето со вакум овозможува овој корисен знак да се прикачува и отстранува без да остави траги. 

Содржина

Состав: пластика 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се