TAFT Cashmere Лак за коса 250 мл

TAFT Cashmere Лак за коса 250 мл
200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003312C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лак за сува и оштетена коса.

До 24 часа моќност на зацврстување.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се