TITANIA Камен за стапала - антибактериски

TITANIA Камен за стапала - антибактериски
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043199C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Антибактериски камен, ги негува вашите нозе, со помош на вода без проблеми отстранува здебелување на кожа и нечистотија
  • Посебна карактеристика е што содржи сребрени јони кои се биоцидни активни супстанци што спречуваат развивање на бактерии во внатрешноста на камениот сунѓер

Пакување: 1 камен

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се