TITANIA Ноктарица голема

TITANIA Ноктарица голема
98,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043225C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Титаниа ноктарица голема - обложена со хром со остри рабови гарантира совршена нега на ноктите. 
Кога ги сечете ноктите, исправете го делот со рачка и свртете го. 
Должина: 5,3 цм

Пакување: 1 ноктарица 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се