TOMMEE TIPPEE Basic Чаша (6+ месеци) 190 мл

TOMMEE TIPPEE Basic Чаша (6+ месеци) 190 мл
250,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045817C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Клунчето може да се затвори за безбедно транспортирање и хигиена
  • Капакот се вади целосно со што детето може да ја користи и како класична чаша со рачки
  • Без БПА

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 190 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се