TOMMEE TIPPEE Некапечка чаша со цевче (12+ месеци) 260 мл

TOMMEE TIPPEE Некапечка чаша со цевче (12+ месеци) 260 мл
580,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045805C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шишето е изолирано и ја одржува топлината на пијалокот
  • Цевчето се затвора со што останува чисто
  • Меката цевка не го оштетува непцето и го прави пријатно пиењето
  • Некапечка
  • Без БПА

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 260 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се