TOMMEE TIPPEE Силиконски брадавици

TOMMEE TIPPEE Силиконски брадавици
530,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045803C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Производот е наменет за мајки кои дојат, како заштита на брадавиците.

  • Содржи кутија за хигиенско чување
  • Кутијата е мини стерилизатор за микробранова, во неа можете да ги стерилизирате силиконските брадавици
  • Не содржи BPA (бисфенол).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се