URIAGE Age Protect Крем за околу очи, 15 мл

URIAGE Age Protect Крем за околу очи, 15 мл
1.359,00 ден.
951,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044328C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Наменета за сензитивна кожа околу очите, ја намалува појавата на дехидрирана кожа во пределот околу очите, ја намалува појавата на брчки и темни кругови околу очите, дава чувство на свежина.

Пакување: 15 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се