URIAGE BéBé 1st Шампон за бебиња, 200 мл

URIAGE BéBé 1st Шампон за бебиња, 200 мл
447,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046587C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Нежен мирис, не ги иритира очите
  • Косата станува мека и сјајна
  • Физиолошки ph
  • Без парабени, без сапуни

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се