URIAGE BéBé 1st Заштитен крем за пеленска регија, 100 мл

URIAGE BéBé 1st Заштитен крем за пеленска регија, 100 мл
479,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046591C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Крем наменет за нега и заштита на пеленската регија
  • Има заштитно и регенеративно дејство 
  • Ја штити и смирува нежната бебешка кожа 

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се