VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Цинк витаминска маст, 50 г

VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Цинк витаминска маст, 50 г
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
029947C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Наменета е за смирување на кожа со акни, чувствителна кожа, декубитуси, изгореници, гребнатинки, црвенила на кожата, убоди, чешање и по интензивно сончање.

Пакување: 50 г

Содржина

Состав: рибино масло (Jecoris oleum), масло од јаглика (Oenothera biennis oleum, витамин E aцетат (Tocopherolis acetas), цинк оксид (Zinci Tитан-диоксид (Titanii dioxydum) и етерично масло од бергамото (Bergamotte aetheroleum).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се