VICTORIA'S SECRET Love Spell Спреј за тело, 250 мл

VICTORIA'S SECRET Love Spell Спреј за тело, 250 мл
1.259,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050784C
favorite_border

Опис на производот

Спреј за тело со арома на цвет од цреша и свежа праска.

  • Горни ноти: цвет од цреша, праска, јаболко (црвено)
  • Срцеви ноти: тамаринд
  • Основни ноти: вудс (мошусно-дрвенест мирис)

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, пропилен гликол, глицерин, екстракт од цвет од камилица, ППГ-26-бутет-26, етилхексил метоксицинамат, бутил метоксибензоилметан, етилхексил салицилат, ПЕГ-40 хидрогенизирано рицинусово масло, екстракт од лист од лист од алое вера, цитрал, лимонен, линалол, Еxt. Violet 2 (CI 60730), Red 33 (CI 17200).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се