VICTORIA'S SECRET Pure Seduction Спреј за тело 250 мл

VICTORIA'S SECRET Pure Seduction Спреј за тело 250 мл
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050786C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Спреј за тело со арома на сочна слива и цвет од фрезија.

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, пропилен гликол, глицерин, ППГ-26-бутет-26, етилхексил метоксицинамат, бутил метоксибензоилметан, етилхексил салицилат, ПЕГ-40 хидрогенизирано рицинусово масло, екстракт од цвет од камилица, екстракт од лист од лист од алое вера, линалол, бутилфенил метилпропионал, лимонен, бензил алкохол, цитрал, Red 33 (CI 17200), Red 40 (CI 16035), Green 3 (CI 42053).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се