VICTORIA'S SECRET Rush Спреј за тело, 250 мл

VICTORIA'S SECRET Rush Спреј за тело, 250 мл
1.259,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053082C
favorite_border

Опис на производот

Свежа и овошна мирисна нота.

  • Горни ноти: клементина, мандарина, ѕвезден анасон, цариградско грозде
  • Срцеви ноти: циклама, роза, хелиотроп
  • Основни ноти: мошус, сандалово дрво, ванила, килибар (кристал)

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, пропилен гликол, глицерин, екстракт од цвет од камилица, екстракт од лист од алое вера, ППГ-26-бутет-26, ПЕГ-40 хидрогенизирано рицинусово масло, етилхексил метоксицинамат, етилхексил салицилат, бутил метоксибензоилметан, бутилфенил метилпропионал, хидроксицитронелал, бензил салицилат, лимонен, цитронелол, линалол, цитрал, Blue 1 (CI 42090), Red 33 (CI 17200).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се