VIOLETA Хартиени марамчиња со мирис на лаванда

VIOLETA Хартиени марамчиња со мирис на лаванда
9,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009181C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња со мирис на лаванда

Пакување: 10 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се