VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки секојдневни 20 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки секојдневни 20 парчиња
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050155C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Air Fit Normal Секојдневни влошки, совршен спој на мекост и заштита
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се