VITALIA SoVita Витаминско соино млеко во прав, 300 г

VITALIA SoVita Витаминско соино млеко во прав, 300 г
166,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003120C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SoVita 9 витамини + Ca е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома. Соиното млеко е здрав производ кој лесно е сварлив со висока нутритивна вредност.  

Произведено е од генетски немодифицирано соино зрно и е извор на протеини, витамини, минерали и бавносогорувачки јаглехидрати.

Нето-тежина: 300 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се