WET HANKIES Clean & Refresh Антибактериски влажни марамчиња, 72 парчиња

WET HANKIES Clean & Refresh Антибактериски влажни марамчиња, 72 парчиња
108,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003909C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Влажни марамчиња со антибактериски состав, со алкохол и дополнителни антибактериски агенси, неутрализираат до 99,9% од микробите
  • Докажани против вирусот на грип H1N1 и ефикасно штитат од бактерии без да ја иритираат кожата
  • Свеж мирис на лимон

Пакување: 72 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се