YOUNG DERM Безалкохолен тоник за нормална и проблематична кожа 150 мл

YOUNG DERM Безалкохолен тоник за нормална и проблематична кожа 150 мл
126,00 ден.
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022461C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ја навлажнува и тонизира кожата, со што го подобрува нејзиниот природен изглед, без притоа да ја исуши.

  • Не содржи алкохол
  • Содржи комбинација на хидратантни состојки кои ја задржуваат потребната влажност на кожата
  • Збогатен е со природен бисаболол кој ја смирува иритираната кожа и ја намалува можноста за создавање акни

Пакување: 150 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесете неколку капки од тоникот на памукче и поминете ја површината на лицето и вратот, наутро и навечер.

За кого се препорачува: за нормална младешка кожа без акни, и кај лица со акни со чувствителна кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се