YOUNG DERM Лола парфем, 30 мл

YOUNG DERM Лола парфем, 30 мл
351,00 ден.
263,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009418C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Заведувачка, провокативна мирисна нота од тонка со дрво од сандал, иланг - иланг, мошус, сончоглед и ванила. Извонредно привлечниот коктел од мирисни ноти дава совршено задоволство и релаксација за секоја жена, привлечна на свој начин.

Пакување: 30 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се