GARNIER Color Naturals Natural Light Ash Blond Фарба за коса, број 8.1

GARNIER Color Naturals nourishing permanent hair color 8.1 Light Ash Blond farba za kosa
GARNIER Color Naturals Natural Light Ash Blond Фарба за коса, број 8.1
182,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005187C
favorite_border

Опис на производот

Color Naturals 8,1 Light Ash Blond, боја за коса со три масла за дополнителна нега.

  • 4Х Посилна коса
  • Трајна негувачка крем боја со обновувачки балсам кој содржи 5 масла (авокадо, маслинка, шеа, брусница и арган) за негувана, свиленкаста, сјајна коса и подобра боја
  • 100% совршено покривање и на најдолготрајните седи влакна

Пакување: 1 боја за коса, хидроген, балсам за нега на косата после фарбање и ракавици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се