SYOSS Curls&Waves Шампон за брановидна и виткана коса, 440 мл

SYOSS Curls&Waves Шампон за брановидна и виткана коса, 440 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053530C
favorite_border

Опис на производот

Шампонот SYOSS CURLS&WAVES е специјално развиен за брановидна и кадрава коса.

  • Ги дефинира и навлажнува кадрици
  • Го контролира разлетувањето без фенирање
  • Нова формула со азиски инспирирана и специфична состојка - Протеин од соја
  • 90% природни состојки.
  • Веган формула за високи перфоманси со амино комплекс, мешавина од аминокиселини кои се градбени блокови за косата и помагаат во одржувањето на нејзиниот силен и здрав изглед.

Пакување: 440 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се