PALMOLIVE Milk & Honey Купка 500 мл + 500 мл

PALMOLIVE Milk & Honey Купка 500 мл + 500 мл
225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046802C
favorite_border

Опис на производот

Сет купка - крем за туширање 1 + 1 гратис.

Пакување:  500 мл + 500 мл гратис

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се