CHICCO Sweet Talcum Oмекнувач бебешки (концентрат), 750 мл

CHICCO Sweet Talcum Oмекнувач бебешки (концентрат), 750 мл
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
016070C
favorite_border

Опис на производот

Sweet Talcum концентрат - омекнувач бебешки

Ја освежува и омекнува облеката на вашето бебе без да ја иритира чувствителната кожа.

Хипоалерген, без бои и дерматолошки тестиран.

Концентрирана формула. Со технологија "odour off tehnology" која ги неутрализира непријатните мириси, ја прави ткаенината мека, свежа и нежно миризлива, без да ги оштети ткаенината и боите. Овој омекнувач е идеален за третирање на облеката на вашето бебе, но и за целото семејство.

Дополнително има антибактериски и антистатичен ефект.    

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се