CANPOL Пластична длабока чинија

CANPOL Пластична длабока чинија
136,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029806C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Содржина

Состав: Полипропилен

Начин на употреба: Длабоката пластична чинија не е наменета за деца помлади од една година. Шарените бои го привлекуваат детското внимание во текот на исхраната.

Начин на одржување: Чинијата не смее да се врие ниту  стерилизира.

Предупредување: Секогаш употребувајте го овој производ под надзор на возрасен. Фрлете го производот при првите знаци на оштетување или заменете го со нов.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се