GANASSINI Алкагин купка за интимна нега, 250 мл

GANASSINI Алкагин купка за интимна нега, 250 мл
659,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034916C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Купка за интимна хигиена со слабо алкална pH (7.5) наменета за интимна хигиена за надворешна употреба. Нејзиното благотворно дејство се должи на присутните растителни екстракти (невен, слез, липа).

  • Погодна за секојдневна употреба
  • Идеално за хигиена на новороденчиња и деца
  • За секојдневна употреба

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се