HIPP Каша зеленчук со телешко месо, 125 г

HIPP Каша зеленчук со телешко месо, 125 г
75,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
022081C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци 
  • Без глутен
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се