O.B Procomfort Super Тампони, 8 парчиња

ob procomfort 8 tampons super ultimate comfort with silk touch cover tamponi
O.B Procomfort Super Тампони, 8 парчиња
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004941C
favorite_border

Опис на производот

ОБ тампони

Тампони прокомфорт супер за целосна заштита.

Пакување: 8 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се